TEORETYCZNO PRAKTYCZNY WARSZTAT

INFORMACJE OGÓLNE

Cel: Nauczyć się przygotowywać i przeprowadzać głoszenie tematyczne.

Różnica: W programie formacyjnym Szkoły Ewangelizacji Św. Andrzeja (SESA) Kurs APOLLOS dla głoszących to jak studiowanie medycyny na uniwersytecie ? gdzie opuszczając go myli się termometr z czopkiem; z kolei Warsztat/Seminarium LOGOS to przyjazd do szpitala położonego w górach, żeby zajmować się chorymi i chorobami wszelkiej maści.

Terminy Seminarium:                                         

  • PIERWSZY TERMIN: 13-14 czerwca;
    każdego dnia w godz. SESJA I: 15:00- 19:00; SESJA II: 20:30-22:30. Termin zapisów do 10 czerwca.
  • DRUGI TERMIN: 20-21 czerwca;
    każdego dnia w godz. SESJA I: 15:00- 19:00; SESJA II: 20:30-22:30. Termin zapisów do 15 czerwca.

Dla kogo?

Uczestniczyć może każdy kto jeszcze lepiej pragnie nauczyć się przygotowywać i wygłaszać nauczania. Skierowane do kapłanów, katechetów i liderów świeckich.  Grupa musi liczyć maksymalnie  szesnastu uczestników. José H. Prado Flores i Angel Robles Topete będą osiągalni, by udzielić indywidualnych konsultacji każdemu z uczestników.

Koordynatorem jest José H. Prado Flores (z Ekipą), który głosił już w 59 krajach, poprowadzi  I sesje spotkania natomiast II sesję  będzie prowadził Anhel Robles Topete (opiekun SESA Polska z Biura Międzynarodowego) z Ekipą Międzynarodową i Krajową SESA

Koszt: 350 PLN

Pokrywa uczestnictwo online, materiały seminarium, indywidualną konsultację i dyplom podpisany przez Dyrektora Międzynarodowego.

Sposób zapłaty: Przelew bankowy na konto:
BNP PARIBAS 77 1600 1013 1844 2277 2000 0034.
Potwierdzenie wpłaty przesłane na e-mail biura SESA oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy jest wymagany do udziału w Seminarium Logos.

Będziesz potrzebował/a:  Biblię, zeszyt do notowania, komputer/tablet/smartfon ze stabilnym łączem internetowym. Zdjęcie do Dyplomu. Aplikacja: Zoom www.zoom.us.

Zapisy link:  https://forms.gle/gc651huGmqjtMQY78

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ PYTANIA PROSIMY KIEROWAĆ
NA ADRES E-MAIL:
BIURO.SESA@NOWAEWANGELIZACJA.EU